מבנה ותפקידים - תיכון

יעל בצלאל - מנהלת בית הספר

דורית ברק        סגנית פדגוגית
כרמן ניר           סגנית: מערכת + לוח בחינות 

מיכל קריאל     סגנית: כ"א בהוראה, תקן + חדשנות פדגוגית

עירית חנגל      רכזת שכבת י'       יועצת  אושרית עקיבה             נורית גולדברג   רכזת שכבת י"א    יועצת  גליה דניאל טיצ'ר, נטע שניר

אורית בן דוד    רכזת שכבת י"ב    יועצת נטע שניר, עפרה בן סימון

 

 

סגל עובדי מנהלה

שלי אולפק                  מזכירה ראשית- הנח"ש

ירדנה הלל                   מזכירת מנהלת
ענת דוידי                    מזכירת מנב"ס
חגית זוהר שירזי         מזכירת מנב"ס
לריסה גולני                 לבורנטית פיזיקה
בראל לבי אודליה        לבורנטית ביולוגיה
אמסטרדם אוטיליה      לבורנטית ביולוגיה

נטליה ליין                   לבורנטית כימיה
יעקב עמרני                 טכנאי מחשבים
נחום אביטל                טכנאי מחשבים
צילי גוטמן                  ספרנית
בתיה שקלאר              ספרנית
שמעון בן חמו              אחראי אחזקה
משאל מעטוף              אב בית
שרה אבוחבוט            סייעת כיתתית
אסנת ילין                   סייעת כיתתית
מיטל אהרוני               סייעת כיתתית
מירב בן חיים              סייעת כיתתית
אורית קוריאט            סייעת כיתתית
עופרה שטיין              סייעת כיתתית
יעל נחום                    סייעת כיתתית

נופר דגמי                   סייעת כיתתית

נטלי סטוקולוב           סייעת צמודה

רכזים

אברהם שיף                 הוראת התלמוד
יובל נמני                     הוראת המתמטיקה
דורין גולדשטיין           הוראת ביולוגיה 
זיו יהלום                     מדעי המחשב
איריס פולק                 הוראת הפיסיקה
אירנה זלובין               הוראת האנגלית
אפרת ברזילי.            הוראת התאטרון 
שי דרורי                     הוראת מזרחנות וערבית
חגית ברטל                 הוראת תנ"ך
ד"ר דורותה צרקי        הוראת הכימיה, אקדמיה בתיכון
ליאת פיינגולד             הוראת חנ"ג וריכוז נבחרת הכדורסל
מאור יהודה                 הוראת הקולנוע
מיכל קריאל                 הוראת אזרחות ומד"ח
נוגה גביש                    הוראת השל"ח
רונית מרקוביץ            הוראת הגיאוגרפיה
רחל זלמנוביץ             הוראת היסטוריה
עידית אשל                 הוראת הספרות
דליה בן אסא              כתות מחוננים
שונית דבורי                משוב ותכנית תקשוב 
הדס שקד                   חינוך חברתי
רוחמה סרוסי             שעות פרטניות
ורוניקה קרלינסקי     כתות תקשורתיות
אושרית עקיבה          מוביל בית ספרי בנושא סמים
אורית ויצמן               כתות עתודה למנהיגות מדעית וטכנולוגית
אילנה ארביט             מעורבות שכבת י' 

נורית גולדברג            מעורבות שכבת י"א

רעות שר בוטרמלך.   מעורבות שכבת י"ב

שיר לונטל                 כתות מב"ר 
דנה גורן ושירה שמואלי   לקויות למידה
בני מאיר                    ביטחון
יאיר עזרה                זהירות בדרכים
גיורא אלון
                מוביל מועצת תלמידים

מחנכי כיתות:

חני קנר

י"א1

עפרה כדורי

י"א2

נדב בוזגלו

י"א3

נורית גולדברגר

י"א4

מיכל קריאל

י"א5

ורד פיסצקי

י"א6

זיוונית בס גאון

י"א7

הילה שלום

י"א8

עינב כהן

י"א9

רחל זלמנוביץ

י"א10

רותם תלמי

 הדס לוי שמידט

י"א11

ליאת פיינגולד

י'1

אברהם שיף

י'2

פנינה סילבסטר

י'3

אורית ויצמן

י'4

סיגל וינטרוב

י'5

רונן נתן

י'6

עירית חנגל

י'7

שירי לונטל

י'8

שי דרורי

י'9

ענת אשכנזי

י'10

אילנה ארביט

שירה שמואלי

י'11

יעל פולוק

י"ב1

תמי כדורי

י"ב2

דורית ברק

י"ב3

אורית בן דוד

י"ב4

רעות שר-בוטרמיל

יב"5

גילר אלינה

י"ב6

חוי ניקחה

י"ב7

אפרת ברזילי

י"ב8

ורוניקה קרלינסקי

י"ב9

תמי המאירי

י"ג